Kdo si hraje nezlobí........

Květen 2010

Zkurvených 14 / Čtrnáctka / Děláš si prdel kámo!

29. května 2010 v 21:13 | Swinga |  Filmy

Zkurvených 14 / Čtrnáctka / Děláš si prdel kámo!


Romantický / Drama 

Na jednom večírku byla opilá čtrnáctiletá Emma znásilněna bratrovým kamarádem. Nikdo ji nenaslouchá, nikdo jí nevěří a pro Emmu se život se stává peklem. Pomocnou ruku jí podá až Aron, mladík, jenž je do ní tajně zamilován… 


Shanghai Mahjongg

26. května 2010 v 18:25 | Swinga

Shanghai Mahjongg

Pro vítězství hry musí být odstraněny všechny kameny z tabulky. Kameny odstraníte kliknutím na 2 stejného druhu.


Magic Balls

26. května 2010 v 18:13 | Swinga

Magic Balls

Popis

Magic Balls je jednodušší zábavná hra, ve které se budete muset zbavovat přebytečných barevných míčků. Navigujete dělo, které vystřeluje koule různých barev tak, aby se na hracím poli setkaly alespoň dva stejně barevné míčky. Pro postup do dalšího nechte v poli jeden míček.

Ovládání

pohyb děla šipkami, střelba míčku mezerníkem


Atomica

26. května 2010 v 18:05 | Swinga
Atomica
Pravidla hry:
Máme na výběr ze 3 obtížností (Level 1-2-3). V každé obtížnosti je určitý počet polí, na kterých se hraje. Kuličky se musí řadit do řady, sloupce nebo šikmo tak, aby vznikla řada po sobě jdoucích stejně barevných kuliček v určitém počtu. V obtížnosti 1 jsou to 3 kuličky, v obtížnosti 2 jsou to 4 kuličky a v obtížnosti 3 je to 5 kuliček. Čím více kuliček najednou se vykrátí, tím více bodů hráč obdrží.

Ovládání hry:
Hra se ovládá pouze myší, kdy kliknutím na určitou kuličku, tuto kuličku označíme (začne poskakovat) a potom klikneme na místo, kam se má přesunout. Kulička se přesunuje pouze po prázdných polích, která jsou nad sebou nebo vedle sebe (ne křížem).

Cíl hry:
Cílem hry je nasbírat co nejvíce bodů pomocí tvoření řad a sloupců ze stejných kuliček.Arcade Lines

26. května 2010 v 17:59 | Swinga

Arcade Lines

U této hry si budete hrát s kuličkama a skládat z nich stejnobarevné řady alespoň po pěti kouscích. Po každém tahu kuličkou, která nic neodbourá, vám na hrací plochu přibydou 3 další. Vaší snahou bude dokázat hrát co nejdéle a k tomu vám pomůžou dvoubarevné a duhové kuličky, které se dají využít mnohem univerzálněji.


Solitaire

26. května 2010 v 17:52 | Swinga

Solitaire

Cíl karetní hry Solitaire je v tom, vytvořit za pomoci všech zamýchaných karet čtyři postupky ve čtyřech bárvách, začínajících od esa.


Blast Billiards

26. května 2010 v 17:47 | Swinga

Blast Billiards

Další kulečníková hra, která prověří Váš odhad a hlavně trpělivost. Dávejte pozor na čas a bomby


Bowling

26. května 2010 v 17:39 | Swinga

Bowling


Blox Forever

26. května 2010 v 17:31 | Swinga

Blox Forever

POPIS HRY:
Pěkná logická hra, kde budete pohybovat kostkami v bludišti. Vašim úkolem je v každém levelu zbavit se všech kostek. Zbavíte se jich tak, že je dostanete vedle sebe. Kostkami můžete pohybovat doleva a doprava, případně je vozit výtahem. Někdy je potřeba dát vedle sebe tři kostky. Tohle demo obsahuje 10 levelů.


Caribbean Poker!

26. května 2010 v 17:24 | Swinga

 Caribbean Poker!

Návod ke hře

Cílem hry Progressive Caribbean Poker je porazit list krupiéra. K tomu si navíc můžete zvolit sázku na jackpot, jejímž prostřednictvím se s určitými listy můžete kvalifikovat pro jackpoty. Můžete si vybrat mezi tzv. Private Tables (soukromé stoly) a Multi-Player Tables (stoly pro více hráčů). Ve hře Progressive Caribbean Poker pro více hráčů můžete během hry chatovat s ostatními hráči. I v případě, že sami nehrajete, můžete sledovat ostatní hráče při hře.